Jump to content

Recommended Posts

neznam hoce li se vratit prijasnja grupa, al evo ja je zapocinjem, ako ima nekog od prije bas me zanima jel ste upali i gdje😊😀

• Like 4

Evo sad sam vidjela da se perpetuum vratio,već sam se pomalo počela brinuti :) 

• Like 1

Ja se stvarno ispričavam svima, vratit ćemo sve što mognemo vratiti. 

A samo par ljudi i tako zna da a ovoj domeni vraćamo išta, tako da vjerujem da će se i korisnici vratiti kad obavijestimo. I dok se stara domena preusmjeri ovdje.

• Like 1

Ja se isto nadam da ce se vratiti vecina ljudi jer me takoder zanima kak ste prosli.

Ja sam upala u Zg, vi?

• Like 3

Posted (edited)

I ja sam isto u Zg upala ☺️

Edited by Quel
  • Like 3

Posted (edited)
1 hour ago, justoneguy said:

Svaki sam dan ulazio na staru domenu da provjerim je li se vratio perpetuum 😂

I ja😂😂

Edited by klink1
  • Like 1

Ja sam isto upala u Zg! Steta sto sada nemozemo vidjeti sto su pisali prijasnji brucosi...

• Like 4

5 minutes ago, klink1 said:

I ja😂😂

Nek nisam jedini hahahaha

3 minutes ago, Mere 567 said:

Ja sam isto upala u Zg! Steta sto sada nemozemo vidjeti sto su pisali prijasnji brucosi...

Meni je najzalije sto nisam dobro proucio one vodice za anatomiju i neke predmete dok sam imao priliku...

• Like 2

3 minutes ago, justoneguy said:

Nek nisam jedini hahahaha

Meni je najzalije sto nisam dobro proucio one vodice za anatomiju i neke predmete dok sam imao priliku...

O tom bas i ja razmisljam. I sve ono za praksu i pocetak opcenito. Ali dobro, vidim da stariji vracaju dosta toga, bude to

• Like 1

cestitam kolegama 😄 nadam se da cemo izgradit (opet) finu bazu za buducnost i da ce se aktivirat i kolege iz Rijeke, Splita, Osijeka, Sarajeva, Mostara i ostalih gradova 😉 ovo za anatomiju ne brinite, imam ja sigurno vecinu tih vodica pa uploadam ako bude tribalo, a i vidimo da Dr Ago obavlja super posao s materijalima pa cete imat cak i vise nego sto smo mi imali

• Like 2

Mislim da se mogu pohvatati ti vodiči iz google cachea, ali iskreno, ne znam što da prije radim. Ako se nekome da kopati neka prekopira.

Kome je dosadno ima posla, samo nek se javi 😄 

Čestitam svima na upisima 🙂 

Za vodiče ne brinite, stari su vraćeni a uskoro će biti napisani i novi jer se dosta toga promijenilo 😄 

• Like 2

zna li itko stogod o izbornim predmetima na 1. i ostalim godinama, koji su 'najisplativiji'?

• Like 2

9 minutes ago, martab said:

zna li itko stogod o izbornim predmetima na 1. i ostalim godinama, koji su 'najisplativiji'?

I mene isto ovo zanima.... Koje uopce mozemo izabrati i kad se to bira?

16 minutes ago, justoneguy said:

I mene isto ovo zanima.... Koje uopce mozemo izabrati i kad se to bira?

Mi bili na upisima u Rijeci i odma smo tamo izabrali... ovi najlakši su ti zauzeti jer ti ih uzimaju ljudi koji su na rang listi ispred tebe (ak tako ide poredak biranja), a i stariji studenti ti pomognu pa ti kažu koji su bolji/lošiji i tako.

Izborne birate na pocetku godine preko interneta, birate 2 izborna, jedan za 1. semestar i jedan za 2. semestar.. prednost imaju naravno oni koji su bili bolji na rang listama... 

Od izbornih nemate bas previse koristi, to se ide samo da se dobije potpis, osobno preporucujem epidemiologiju i trovanje zivotinjama otrovnicama jer je najlakse i nista ne radis i dobijes potpis.. također čuo sam da se kolege s izbornog “kost” nisu isto namucile.. također sam bio na zivcanim potencijalima i to vam nikako ne preporučam da uzimate! 

P.S. Budem veceras ili sutra objavio listu izbornih predmeta

• Like 4

Posted (edited)

moje preporuke za izborni su vam Anorganske tvari na kemiji, ako volite kemiju i ok vam je, meni je to pred tri godine bio ok izborni, znam da je Molekularna biologija isto ok i jos Algoritam reanimacijskog postupka u djece, meni odlican. nisam siguran jesu li ti izborni predmeti jos u ponudi, ali eto ;D

ka sta je kolega vec napisa, izbjegavajte Potencijale, to je svake godine najgori izborni predmet i uvijek se muce da skupe studente i izbjegavajte Stamparovske izborne generalno jer je to tracenje vrimena. 

Edited by AntonioV

S obzirom da perpetuuma dugo nije bilo ajmo pokrenut neka pitanja: Praksu moramo obaviti u domu zdravlja ili mozemo u bolnici? Koji atlas? Tj hoce li nam oni sve reci pa mozemo bit mirni do 24 ili ne..? 😄  taj esej mora bit na onom papiru kaj su nam dali jelda

1 minute ago, Mere 567 said:

S obzirom da perpetuuma dugo nije bilo ajmo pokrenut neka pitanja: Praksu moramo obaviti u domu zdravlja ili mozemo u bolnici? Koji atlas? Tj hoce li nam oni sve reci pa mozemo bit mirni do 24 ili ne..? 😄  taj esej mora bit na onom papiru kaj su nam dali jelda

Meni su na upisu striktno rekli da mora bit kod lijecnika obiteljske med 

26 minutes ago, klink1 said:

Meni su na upisu striktno rekli da mora bit kod lijecnika obiteljske med 

I meni isto. To me bas zacudilo zato sto sam vidio prosle godine u grupi od brucosa da su neki isli svugdje po bolnicama...