Jump to content
teic123

Brucoši 2018/2019

Recommended Posts

1 minute ago, Ines said:

Da, i okej mi ulazi na studomat i sve ostalo, samo ovdje ne.

I stavila si  korisničko ime koje je samo prvo slovo imena i prezime,koje nije kao email adresa?

2 hours ago, justoneguy said:

Poslali su nam email da ce na STUDMEF-u objaviti sta sve trebamo uraditi prije predavanja o LMS-u, a tamo su napisali da se trebamo prijaviti danas, upisati neke podatke i poslati poruku nekom koordinatoru.

A oke onda, mi smo to radili na uvodnom koliko se sjecam

• Like 1

Just now, HanaC555 said:

Jel vam prihvatilo da promijenite osobne podatke? meni i dalje nece to,a onda ne mogu poslat poruku koordinatoru

Jeste, ali tek maloprije, prije nije htjelo. Kad si probala zadnji put?

1 minute ago, justoneguy said:

Jeste, ali tek maloprije, prije nije htjelo. Kad si probala zadnji put?

Ahaa nisam bila probala nekih pola sata,sad je uspjelo :))

3 hours ago, Franka said:

Ljudi kako funkcionira tzk na mefu zg? Moramo li popuniti sve sate? 

Pa da.. imas broj sati kolko moras odradit (ne znam ni sam tocno koliko.. mslm da 30 sati po semestru)..  pocetkom godine odaberes neki tjelesni i na njeg hodas i tamo ti zapisuju sate. Mozes ic na neku sportsku sekciju (oni su malo fleksibilniji) il na neki od tjelesnih koje vode profači. Bonus sate mozes skupit i na vađenje krvi na faksu, sudjelovanju na utrci 162 stube i svasta nest

• Like 1

3 hours ago, Quel said:

Kako se mi prijavljujemo za taj tjelesni npr ako hoćemo ići na one pješačke ture?

Straža pošalje mail kad se održava pa onda samo dođeš tamo (stanica Staglišće pa taj ulaz na Jarun)

Ima on papir svih studenata

• Like 1

Zna li netko jesu li u onom rasporedu izbornih predmeta navedeni svi moguci??? Nema nekih predmeta koji su navedeni u izbornim predmetima u onim izvedbenim planovima, izmedju ostalih oba koja sam mislio uzeti ?

Just now, Gimnazijalka99 said:

Je li ima netko tko nije promijenio lozinku na studomatu? Ako nismo sto tad trebamo učiniti?

Koliko ja znam trebas u sobu 207.

1 hour ago, justoneguy said:

Zna li netko jesu li u onom rasporedu izbornih predmeta navedeni svi moguci??? Nema nekih predmeta koji su navedeni u izbornim predmetima u onim izvedbenim planovima, izmedju ostalih oba koja sam mislio uzeti ?

Izborne oni znaju mijenjati iz godine u godinu, nešto prije nego ćete ih birati poslati će vam točan termin i nazive svih izbornih koje možete uzeti, sve ovo ostalo uzmite vise informativno nikad nije bas 100%.

Ako se ne prijavimo ni u jednu sportsku sekciju, samo dodjemo na prvi sat recimo stolnog tenisa na faks i tamo se prijavimo?