Jump to content
Sign in to follow this  
Runichoue

Prisiljen pisati ovdje

Dr.Ago

Riješeno

Message added by Dr.Ago

Recommended Posts

Žao mi je ali moram pisati ovako u totalno krivi podforum.

1. Ne mogu pisati tj. odgovarati na postove u niti jednom drugom forumu osim MefZagreb.

2. Ne mogu nikom slati poruke jer piše: 

You are only allowed to send 0 messages per day. Please try again later

3. Nije uredu da sve moje objave u wiki samo neko preuzme i objavi bez da se moj nick ne vidi tj. ne vidi se tko je pravi autor. Želim svoje uradek objaviti pod svojim nickom !

4. Ista stvar vrijedi i za skripte. 

To što ne možeš pisati je moja greška, prebacih te u VIP grupu na kojoj nisu bili podešeni permissioni. Klincima ja rekoh da prekopiraju wiki, žurilo mi se jer ne znam koliko će biti u cacheu drugih web stranica. Nakon što se kopira, za tvoje tekstove bit će promijenjen author ID u bazi foruma na tvoj account i sve će biti složeno. Nije mi bilo smisla za svaki kopirani tekst to raditi odmah, sve ću odjednom. Za moje s wikija neću mijenjati, pa to ne bi trebalo dugo trajati.

Isto vrijedi i za skripte. Samo odgovori na temu od svojih skripta i bit će author ID promijenjen.

Krećemo iz početka, a ja uz to i radim otprilike ko konj i ne stignem, stvarno ne stignem sve. Stari Perpetuum je zapravo bio ogroman, ogroman board i nije lako.

• Like 2

Morao sam napisati ovako jer ne mogu ništa druga. Sad vidim da mogu opet pisati normalno. Hvala Sentinel !

Moje isprike na ˝dizanju panike˝. 

Ovo s promjenom ID-a je ok, sve uredu onda jer ja svoje WIKI članke uređujem povremenemo i dodajem nove stvari, pa i zbog toga trebam biti autor. 

Ma ok, nema frke ?

Znam da ti je stalo do tvojih tekstova, stvarno su kvalitetni, i znam da na svoj rad gledaš s ljubavlju i da je autorstvo bitno, pa ne bih ti to uzela ?

Klinci su isto super, i oni odvajaju svoje vrijeme za druge, evo uskočili su kad je najvažnije, respect i njima.

• Like 1

Eto možemo zaključati ovaj topic, sve je rješeno i bit će rješeno ?

Hvala novim članovima na trudu ?

A od mene u budućnosti sigurno puno novih wiki tekstova. 

• Like 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Terms of Use We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.